Děkujeme za podporu a spolupráci


Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporuje řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Děkujeme za podporu provozu Návštěvnického centra a Porcelánové školičky v roce 2021.Nadace

Plzeňský  Prazdroj

Navštivte místo, kde se zrodilo proslulé pivo Pilsner Urquell a kde jeho příběh dodnes pokračuje.  

Hrad Loket

Kamenný královský hrad Loket, je více než 800 let staré sídlo, tyčící se na žulovém masívu, který obtéká řeka Ohře. Byl založen pravděpodobně jako pohraniční pevnost.

Nejstarší a nejspolehlivější český přepravce

Základním cílem státní agentury CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice. 


Destinační agentura pro Karlovarský kraj, jejíž posláním je šířit povědomí o kraji, prezentovat rozmanitou nabídku aktivit a v oblasti lázeňství posilovat pozici Karlovarského kraje jako světově proslulé destinace s nabídkou špičkové lázeňské péče. 

Zažít Českou republiku se dá na tisíc způsobů. Místo plné inspirace a zážitků. Ubytování, výlety a zážitky na jednom místě. 

Porzellanikon Selb

Státní muzeum v bavorském Selbu je jedním z největších výstavních domů. S rozlohou 2 000 m² v lokalitě Hohenberg an der Eger a 8 000 m² výstavní plochy v Selbu neexistuje v Evropě žádný ekvivalent s porcelánem.